Değerli Tüketicilerimiz;

Doğru beslenmenin vazgeçilmezi, protein ve vitamin zengini, doğal koşullarda yetiştirilmiş kanatlı ürünlerini son teknoloji ile donatılmış Avrupa Birliği standartlarındaki modern tesislerimizde, geleneksel usullere uygun, uluslararası hijyen standartlarında el değmeden üretiyoruz. Tüketici sağlığı, hijyen ve güvenilirlik gibi prensipleri ön planda tutarak, üretimin her aşamasında ürünlerin sağlık ve hijyen unsurlarını titizlikle kontrolden geçirerek, ürünlerimizi helal kesimle, en taze ve sağlıklı şekilde tüketicilerimizle buluşturuyoruz.

Yeni ürünler geliştirmeye büyük önem veren, pazarını genişletme ve geliştirme doğrultusunda taze kanatlı ürünlerinden, şarküteri ve kısa sürede pişirmeye hazır hale gelen pratik ürünlere kadar geniş ürün çeşitlerimizle tüketici ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyoruz. En önemli ilkemiz, her zaman en iyisini, en kalitelisini ve en sağlıklısını hak eden siz değerli tüketicilerimize; lezzetli ve doğallığı korunmuş ürünler sunmaktır.

Kümesten tüketiciye ulaşana kadarki tüm aşamalarda onlarca kalite kontrol noktasından onay alan ürünlerimizi, gıda güvenlik zincirine uygun frigofirik araçlardan oluşan filomuz ile soğuk zincir kırılmadan bayi ve satış noktalarına ulaştırmaktayız.

Şirket kurucusu olarak gıda üretimindeki 30 yıllık deneyimimde ilke edindiğim gibi; en önemli misyonumuz; son tüketim tarihine kadar tazeliğini ve lezzetini ilk günkü gibi koruyacak şekilde üretilen ürünlerimizi en sağlıklı koşullarda sizlere sunmaktır.

Keskin KESKİNOĞLU
Yönetim Kurulu Başkanı