Hakkımızda

Genel Müdürlüğü İzmir'de bulunan Dünya Food, kanatlı üretim faaliyetlerini Antalya ilindeki fabrikalarında gerçekleştirmektedir. byKeskin markasıyla kanatlı taze ve işlenmiş ürünlerden oluşan geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Kurulduğu günden itibaren markaya yatırım yapan ve tüketicisinin istek ve taleplerini ön planda tutan şirketimiz; hijyen, kalite ve güvenden asla taviz vermeden çalışmaktadır. Bu doğrultuda Dünya Food kalitesi ve byKeskin marka güvencesiyle tüketicilerine ve iş ortaklarına daha iyiyi sunmak önceliklerinden olmuştur.

Vizyonumuz

üstün kaliteye sahip ürünlerimizi en uygun koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak; byKeskin markasını Türkiye'de en çok tercih edilen markalar arasına sokmak ve dünya markası yapmaktır.

Misyonumuz

En sağlıklı, en kaliteli ürünleri, doğaya ve insana saygı ilkesiyle, en verimli şekilde tüketicimize sunmak; beklentilere duyarlı olup, sosyal sorumluluk anlayışını benimseyerek, iş ahlakı ve tüm yasal gereklilikleri yerine getirmeye özen göstermektir.
 

Şirket Politikamız

Uygun fiyat, güvenilir ürün sunumu ve yüksek kalite standartları ilkeleri ile yola çıkan firmamız, Ar-Ge yatırımları ile sürekli gelişimi hedeflemiş olup, müşteri beklentilerine en iyi şekilde yanıt vermektedir. En kaliteli ürünleri, en ulaşılabilir şartlarda sunabilmek için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Gelişen ve değişen bir sektörde faaliyet gösteren firmamızda doğal kaynakların çevre sorumluluğu bilinci ile etkin kullanımı sağlamak hedeflerimiz arasındadır. çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve topluma, çevre bilincinin aşılanmasına katkıda bulunmak amacımızdır.

İlgili yasa ve yönetmeliklere, yerel yönetimlerin hükümlerine, ‘çevre Yönetim Sistemi Standartları'na uymak ve bu politikamızı yaşam tarzı haline getirmek; hayatımızın her alanına yayılması için uygulamalarımızın sürekliliğini sağlamak ana prensibimizdir.