Neden Hindiyi Tercih Etmeliyiz?

DÜŞÜK YAĞ İÇERİKLİ HİNDİ

Kadın ve erkeklerin sağlıklı beslenme için günlük sadece 20gr doymuş yağ tüketmesi tavsiye edilir. Yüksek kolesterol ve kalp hastalıkları riskini artırdığı için doymuş yağı çok fazla tüketmememiz gerekir.

100gr hindi göğüs eti oldukça düşük, 1gramdan az doymuş yağ içerir. Kıyaslama açısından 100gr dana eti 6gr, 100gr kuzu eti ise 9gr doymuş yağ içerir. Bu da hindi göğüs etini düşük yağlı besin olarak oldukça iyi bir seçenek haline getirir.

HİNDİ ETİ İDEAL KİLO İÇİN MÜKEMMEL BİR TERCİHTİR

>

100gr hindi göğüs eti sadece 124 kalori içerir ve diğer et türlerine göre daha düşük kaloridedir, bu nedenle kilosuna dikkat edenler için iyi bir seçenektir.

Bir çok insan gıdalardaki kalorileri dikkate alarak zayıflamaya çalışır. Gıdalardaki kalori miktarını takip etmek sağlıklı kiloda kalmak için faydalıdır.

Bu nedenle düşük yağ içerikli, düşük kalorili bir diyet uyguluyorsanız, sağlıklı ve lezzetli atıştırmalık istiyorsanız veya spordan sonra byKeskin hindi ürünleri sizin için mükemmel tercihler olacaktır. Doğrudan tüketerek veya yemeklerde kullanarak mükemmel ve sağlıklı lezzetler elde edebilirsiniz.