Bizim Kulüp Anaokulu Etkinliği

15.02.2017 tarihinde Bizim Kulüp Anaokulunda yapmış olduğumuz tadım etkinliğinde byKeskin hindi antrikot dilimli, şiş kebap ve dinazor naget ürünlerinin tadımını yaptık. ürünlerimiz öğrenciler ve öğretmenler tarafından oldukça beğeni topladı, etkinliğimiz süresince oldukça keyifli zaman geçirdik. öğle yemeğinden sonra çocuklarımız dinazor naget paketlerimizin arkasında bulunan boyama kartlarını boyayarak oldukça eğlenceli zaman geçirmiş oldular. Sizler de ürünlerimizle çocuklarınız ve kendiniz için hem sağlıklı hem lezzetli yemekler hazırlayıp, eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Devamını Oku
Denizli Bayimiz Gün Gıda ile Tadım Etkinliği

13.02.2017 tarihinde Denizli bayimiz Gün Gıda yetkilileri ile byKeskin ürünlerimizin tanıtımı amaçlı bir etkinlik düzenledik.
byKeskin ürünlerimiz, tadım sırasında lezzeti ve çeşitliliği ile bolca beğeni toplarken, bir o kadar da keyifli anlar biriktirdik.

Devamını Oku
Happy Kids Anaokulunda Tadım Etkinliği

16.03.2017 tarihinde İzmir´de bulunan Happy Kids Anaokulunda öğretmenler ve çocuklarımız için Bykeskin hindi ürünlerimizle lezzetli ve sağlıklı bir tadım etkinliği yapma fırsatı bulduk. Yapmış olduğumuz etkinlikte ürünlerimiz tam puan almayı başardı. Sizler de aileniz için sağlıklı ve lezzetli ürünlerimizi öğünlerinizde gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

Devamını Oku